O NAS

Działamy na rynku od 2008 roku.

Nasza specjalizacja to montaż spieków kwarcowych

Specjalizujemy się w DUŻYM FORMACIE, układamy płytki wielkoformatowe z należytą precyzją  i dbałością o każdy detal. Jesteśmy wykonawcą projektów dla firmy TUBĄDZIN w Polsce i Europie.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży zobowiązuje nas do tego, aby utrzymywać stale wysoki poziom naszych usług.

Jesteśmy FACHOWCAMI jednak nie spoczywamy na laurach, szkolimy się i poszerzamy naszą wiedzę o nowe technologie w budownictwie, poszerzając tym samym zakres usług i nasze zaplecze techniczne. Wszystko to po to, aby za każdym razem widzieć zadowolenie naszych Klientów.

Dlaczego warto Nas wybrać?

Od początku istnienia firmy stawiamy na JAKOŚĆ.  I tego też uczymy innych na szkoleniach branżowych, które prowadzimy z dużego formatu dla firmy Tubądzin w Europie.

Ale najważniejsi są dla nas LUDZIE – zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy na bieżąco uczestniczą w szkoleniach branżowych. Ich pracowitość i  zaangażowanie to cechy, które zapewniają nam, jako firmie sukces satysfakcję, a naszym Klientom ZADOWOLENIE.

Solider – wybierz solidne wykonawstwo

Posiadamy dyplom mistrzowski w zawodzie GLAZURNIKA zwieńczony egzaminem państwowym.

Wykształcenie wyższe pedagogiczne pozwala nam prowadzić szkolenia na wysokim poziomie i przekazywać z powodzeniem fachową wiedzę.

Należymy do Polskiego Związku Płytkarzy oraz do Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych.

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą ATLAS z glazurnictwa/ Jesteśmy certyfikowanym Fachowcem Atlas z obszaru glazurnictwa.

Wystawiamy faktury VAT.

Posiadamy ubezpieczenie OC – masz gwarancję naszych usług.