Cennik

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, a ostateczna cena zależy od wielu czynników, takich jak:
* zakres wykonywanych prac,
* rodzaj oraz ilość materiału zużytego podczas wykonania zlecenia.

Układanie płytek wielkoformatowych – cena

Każdy remont i wykończenie domu lub mieszkania wiąże się z pracami glazurniczymi. Naszą specjalnością jest układanie płytek wielkoformatowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Duże płytki tworzą spójną i estetyczną powierzchnię bez łączeń – są wykorzystywane m.in. do tworzenia eleganckich, jednolitych ścian w salonach, łazienkach i kuchniach. Wysoka odporność na promieniowanie UV, mróz oraz uszkodzenia mechaniczne sprawia, że płyty wielkoformatowe są również stosowane na zewnątrz budynków, nadając fasadom nowoczesny i wyrafinowany wygląd.

Wieloletnie doświadczenie, zdobyte certyfikaty i wykwalifikowani pracownicy gwarantują profesjonalne wykonanie każdego, nawet najbardziej skomplikowanego projektu. Oferujemy fachowe układanie płytek wielkoformatowych każdej wielkości (nawet tych o ponad 3 m długości). Zapewniamy najwyższy poziom usług, przestrzeganie ustalonych terminów i pełne zadowolenie z efektów naszej pracy.

Kładzenie płytek – cena i dodatkowe informacje

Gdy upewnimy się, że w pełni rozumiemy zamysł i oczekiwania inwestora, przystępujemy do pracy. Układanie płytek wielkoformatowych oraz pozostałe prace glazurnicze są poprzedzone odpowiednim przygotowaniem powierzchni. Prawidłowe przygotowanie powierzchni jest kluczowe dla dalszych etapów pracy. Wykonujemy gruntowanie przy użyciu specjalistycznych preparatów głęboko penetrujących, w celu wyrównania chłonności podłoża. Następnie przechodzimy do wykonania głównych prac.

Układanie płytek wielkoformatowych wymaga ich dopasowania do wymiarów pomieszczenia lub powierzchni zewnętrznych (np. elewacji). Oznacza to konieczność przecinania i wiercenia otworów. Nasi wykwalifikowani pracownicy używają wyłącznie najwyższej jakości sprzętu, zapewniającego perfekcyjne wykończenie.

Wykonujemy także profesjonalne wykończenia narożników, które wymagają precyzyjnego cięcia i szlifowania płytek. Całkowity koszt (cennik) usług glazurniczych, np. kompleksowe wykończenie łazienki, może wynieść kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych (wraz z materiałami).

Cennik usług budowlanych (Wrocław) – dlaczego warto nas wybrać?

Solider gwarantuje solidnie wykonaną pracę. Nasze zaangażowanie w wysoką jakość świadczonych usług jest widoczne również w szkoleniach branżowych z zakresu płytek wielkoformatowych, które prowadzimy dla firmy Tubądzin na terenie Europy. Jesteśmy dumni z posiadania mistrzowskiego dyplomu w zawodzie GLAZURNIKA, potwierdzonego egzaminem państwowym. Jako członkowie Polskiego Związku Płytkarzy oraz Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i standardami branżowymi.

Świadczymy usługi układania płytek wielkoformatowych, usługi remontowe oraz usługi glazurnicze na terenie całej Polski i Europy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami, którzy z chęcią pomogą w wyborze rozwiązania dopasowanego do Państwa oczekiwań i przedstawią cennik usług remontowych.