Kompleksowe remonty mieszkań

Kompleksowe remonty i wykończenia mieszkań (Wrocław) – zaufaj profesjonalistom

Specjalizujemy się w wykończeniach mieszkań i domów – od stanu deweloperskiego do stanu pod klucz. Wykonujemy również remonty mieszkań z rynku pierwotnego. Współdziałamy zarówno z inwestorami kupującymi nieruchomości pod wynajem, jak i z osobami prywatnymi, które nabyły mieszkanie na własne potrzeby. Nasza propozycja jest skierowana do inwestorów, którzy chcą wykończyć lub wyremontować mieszkania zgodnie z zaplanowanym terminem i ustalonym standardem oraz budżetem.

Wykonujemy sufity podwieszane i suchą zabudowę, dzięki której można tworzyć elementy o dowolnych kształtach w każdym pomieszczeniu. Z wykorzystaniem suchej zabudowy można zamontować podwieszane sufity (proste i wielopoziomowe) oraz ścianki z płyty gipsowo-kartonowej.

Wykończenie mieszkań – instalacje hydrauliczne i elektryczne

W mieszkaniach w stanie deweloperskim instalacje hydrauliczne i elektryczne są często rozmieszczone według standardowego planu, który nie zawsze odpowiada indywidualnym potrzebom i preferencjom właścicieli. Specjalizujemy się w układaniu nowych i modyfikacji istniejących instalacji zgodnie z wytycznymi klientów. Wykonujemy również instalacje CO i CWU (ciepłej wody użytkowej).

Kompleksowe usługi remontowe we Wrocławiu

Kompleksowe remonty mieszkań i domów obejmują również układanie paneli. W obu przypadkach mamy wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy, że podłoga będzie prosta, estetycznie wykonana i posłuży bezproblemowo przez wiele lat. Nasze usługi obejmują kompleksowe przygotowanie podłoża, dobór odpowiedniego podkładu i paneli, a także profesjonalne ich układanie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prace były wykonane z najwyższą precyzją i starannością.

Wykończenie mieszkań we Wrocławiu pod klucz – malowanie

Malowanie jest jednym z ostatnich etapów wykończenia mieszkania pod klucz. Dbamy o to, aby kolor był trwały i odporny na ścieranie – wybieramy wyłącznie farby najwyższej jakości, które gwarantują zachowanie pierwotnego wyglądu i koloru, nawet w miejscach narażonych na częste dotykanie czy zabrudzenia. Podczas prac malarskich dokładamy wszelkich starań, aby zabezpieczyć wszystkie powierzchnie i okna w pomieszczeniu – dzięki temu możemy zagwarantować, że wszystkie elementy, które nie są malowane, takie jak ramy okienne, podłogi, meble czy drzwi, pozostaną w idealnym stanie, bez niechcianych plam farby czy zabrudzeń. Pomagamy również w wyborze koloru, który będzie najbardziej pasował do pomieszczenia i jego przeznaczenia.

Prace glazurnicze w łazience i nie tylko

Kompleksowe wykończenia mieszkań obejmują także place glazurnicze. Wykonujemy skuwanie glazury, wyrównywanie nawierzchni, układanie i fugowanie płytek ściennych oraz podłogowych. Specjalizujemy się w układaniu płytek wielkoformatowych (o długości ponad 3 m) zarówno wewnątrz (łazienki i kuchnie), jak i na zewnątrz (tarasy i elewacje). W razie dodatkowych pytań i chęci umówienia terminów remontów zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami. Postaw na profesjonalistów z Solider.