Tapetowanie Wrocław

Specjalizujemy się aplikowaniu wysokiej jakości tapet, które sprawiają, że wnętrza stają się wyjątkowe. Tapetujemy salony, sypialnie, kuchnie, łazienki oraz biura i lokale usługowe. Używamy wyłącznie wysokiej jakości tapet i klejów, dzięki czemu nawet intensywnie użytkowane pomieszczenia będą wyglądać estetycznie przez długie lata. Tapety pozwalają na szybką i efektywną zmianę charakteru każdego wnętrza, sprawiając, że stają się ciepłe i często optycznie większe. Nasz zespół specjalistów dba o każdy szczegół w trakcie tapetowania, począwszy od perfekcyjnie równych krawędzi, po precyzyjne dopasowanie wzorów. Gwarantujemy estetyczny i spójny wygląd, bez względu na wielkość i przeznaczenie pomieszczenia.

Profesjonalne tapetowanie – Wrocław

Specjalizujemy się zarówno w tapetowaniu mieszkań i domów w stanie deweloperskim, jak i w odnawianiu wnętrz. Jeśli jest taka potrzeba, starannie usuwamy stare tapety. Używamy wyłącznie nowoczesnych narzędzi wysokiej jakości, odpowiednich technik i preparatów, które umożliwiają szybkie i bezinwazyjne usunięcie każdego rodzaju tapety ściennej. Używamy profesjonalnych parownic do tapet, które pomagają w skutecznym usuwaniu nawet kilku starych warstw.

Następnie dokładnie czyścimy i przygotowujemy ściany. Wypełniamy ubytki, szpachlujemy nierówności i wygładzamy powierzchnię. Tak przygotowana ściana jest doskonale przygotowana do tapetowania. Dodatkowo każda powierzchnia jest oczyszczana z kurzu i w razie potrzeby odtłuszczana. Kolejny etap to gruntowanie ścian preparatami głęboko penetrującymi. Używamy wyłącznie wysokiej jakości preparatów gruntowych, dopasowanych do typu ścian i wybranych tapet.

Ostatnim etapem jest przyklejenie nowych tapet. Cały proces jest realizowany z ogromną precyzją i dbałością o detale. Dzięki doświadczeniu i używaniu najnowszych technologii oraz wysokiej jakości klejów gwarantujemy idealne dopasowanie wzorów i precyzyjne wykończenie. 

Usługi tapetowania oraz wykończenie wnętrz mieszkań i domów

Oprócz tapetowania oferujemy również usługi kompleksowego wykończenia mieszkań i domów. Zajmujemy się całym procesem, począwszy od wstępnych projektów i wizualizacji, przez projekt funkcjonalny i dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych, aż po ostateczne prace wykończeniowe.

Projektujemy wnętrza wyróżniające się estetycznym wyglądem, nowoczesnością i funkcjonalnością. Dbamy o to, aby każdy element wyposażenia był perfekcyjnie dopasowany, tworząc tym samym harmonijną i spójną całość. Podczas realizacji projektów kładziemy ogromny nacisk na optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca i podniesienie poziomu komfortu życia naszych Klientów.

Usługi tapeciarskie – szybka i transparentna wycena

Zdajemy sobie sprawę, że każdy projekt jest wyjątkowy i wymaga odpowiedniego podejścia, dlatego proponujemy naszym Klientom indywidualną wycenę. Dostosowujemy ją do wymagań, oczekiwań i planowanego budżetu. Niezależnie od wielkości projektu, zapewniamy pełne zaangażowanie naszego zespołu, najwyższy standard usług i terminowość. Jakość i satysfakcja Klienta to dla nas priorytet.

Specjalizujemy się także w montażu płytek z wielkoformatowych spieków kwarcowych, które doskonale sprawdzają się zarówno na ścianach, jak i na podłogach. Dzięki dużemu wyborowi kolorów i wzorów, spieki kwarcowe idealnie pasują do różnych aranżacji wnętrz. Znajdują zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz (m.in. na tarasach i fasadach budynków). Spieki kwarcowe wyróżniają się ogromną odpornością na ścieranie i zarysowania. W praktyce oznacza to, że zachowują swój pierwotny wygląd i funkcjonalność przez wiele lat. Ponadto powierzchnia spieków kwarcowych jest łatwa do utrzymania w czystości, co znacznie ułatwia jej codzienną pielęgnację. Dodatkowo są odporne na działanie warunków atmosferycznych, w tym zmian temperatur, deszczu, gradu i promieniowania UV.

Położenie tapety z firmą Solider

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem ekspertów, który z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania. Ponadto rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące zarówno tapetowania, jak i kompleksowego wykończenia wnętrz. Zapraszamy do kontaktu!